zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Galeria zdjęć – V Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny

1h
Czerwiec 11, 2010, dm

zdjęcia ekologiczny nocny bieg rodzinny siemianowice śląskiePodjechaliśmy dziś do Siemianowic Sląskich, aby przeprowadzić fotorelację z V Ekologicznego Nocnego Biegu Godzinnego. Niestety z powodu inwazji komarów nie dotrwaliśmy do II tury biegów, jednak parę fotek udało się zrobić.

Krótko o idei. Impreza ta jest dość specyficzna: bieg wygrywa zawodnik, który pokona najdłuższy dystans w czasie 1 godziny. Zawodnicy startują po 50 osób i biegną po 400-metrowej bieżni. Pierwsza grupa zaczynała o godzinie 21.40, natomiast druga o 23.00.
Niewątpliwym plusem takiej trasy jest możliwość częstego korzystania z punktów odżywczych, gdzie na uczestników czekała woda, izotonik, czekolada oraz banany.

Powiedz co myślisz...


 • Polecamy

  Wszyscy dobrze wiemy, żeby aby dobrze przygotować się do startów, nie wystarczy tylko i wyłącznie biegać. Osiąganie satysfakcjonujących wyników zależy także od dobrego prowadzenia się, prawidłowej diety oraz treningów siłowych. Do tych ostatnich najlepiej przygotować się na dobrze wyposażonej siłowni, a taką właśnie znajdziesz w nowym portalu GymRanking.com.
 • Najnowsze wpisy

 • Najnowsze komentarze

  1. książki elektroniczne chomikuj

   pieniądze czy są mitem poznaj alternatywne spojrzenie na i to co dzięki nim kupujemy dostajemy polskie książki elektroniczne w formacie pdf

  2. prawolingo.pl


↑ Top