zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Bieg po moczkę i makówki – zapowiedź

10km
Grudzień 18, 2012, wojtek

Stanowice koło Rybnika zapraszają, 22 grudnia, na „I Bieg po moczkę i makówki” – przyjacielski Bieg Wigilijny z Luxtorpedą!

Miejscem startu i mety jest Szkoła Podstawowa przy ul. Szkolnej 7. Trasa to 10 km ( cztery pętle po 2,5km) po drogach i chodnikach sołectwa Stanowice. Start zaplanowano o godzinie 12.00.

Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów w godzinach 10.00 – 11.45 w biurze zawodów. Wpisowe to 5 zł – symboliczna cegiełka na rzecz Stowarzyszenia GB „Luxtorpeda” Czerwionka.

Zgłaszać można się także przez internet – kliknij – do 20 grudnia do godziny 22.00.

 

Organizatorzy, w celu usprawnienia procesu rejestracji, proszą o wydrukowanie, wypełnienie i złożenie w dniu zawodów karty zgłoszeniowej zamieszczonej tutaj.

Dla każdego uczestnika czeka ręcznie robiony medal – niespodzianka, moczka i makówki, oraz ciepłe napoje.

Trasa:

 

 

 

 

Powiedz co myślisz...


  • Polecamy

    Wszyscy dobrze wiemy, żeby aby dobrze przygotować się do startów, nie wystarczy tylko i wyłącznie biegać. Osiąganie satysfakcjonujących wyników zależy także od dobrego prowadzenia się, prawidłowej diety oraz treningów siłowych. Do tych ostatnich najlepiej przygotować się na dobrze wyposażonej siłowni, a taką właśnie znajdziesz w nowym portalu GymRanking.com.
  • Najnowsze wpisy

  • Najnowsze komentarze

  • wynajem autokarów
  • Profesjonalna firma oferująca wynajem autokarów. Pozycje: 80+.

  • transport.mazurkas.com.pl


↑ Top