zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Parkowy Półmaraton w Chorzowie – zapowiedź

Wrzesień 03, 2013, Ewa Inn

Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka S.A. zaprasza na organizowaną imprezę biegową 8 września 2013 – Parkowy Półmaraton.

Przygotowana została piękna trasa ścieżkami parkowymi, w otoczeniu przyrody, która obejmuje 7-kilometrową pętlę, do przebiegnięcia przez uczestników półmaratonu trzykrotnie. Dla osób, które nie czują się na sile, aby przebiec 21 km, organizator przygotował specjalny bieg o długości 7 km, czyli jedną pełną pętlę. Osobną kategorię WPKiW proponuje dla osób niepełnosprawnych, zarówno poruszających się na wózkach, jak i dla tych z innymi schorzeniami.

Zapisy wciąż trwają, można dokonywać ich na stronie organizatora. Wysokość opłaty uzależniona jest od dystansu oraz terminu wpłaty na konto. Osoby niepełnosprawne z opłat tych są zwolnione. Opłata startowa gwarantuje uczestnikom biegu numer startowy, agrafki, pamiątkowy medal na mecie biegu, koszulkę techniczną, posiłek regeneracyjny po biegu i napój izotoniczny.

Do zobaczenia 8 września w Biurze przy Hali Wystaw „Kapelusz”.

Dodatkowe informacje na temat biegu na stronie organizatora.

Trasa

Powiedz co myślisz...


  • Polecamy

    Wszyscy dobrze wiemy, żeby aby dobrze przygotować się do startów, nie wystarczy tylko i wyłącznie biegać. Osiąganie satysfakcjonujących wyników zależy także od dobrego prowadzenia się, prawidłowej diety oraz treningów siłowych. Do tych ostatnich najlepiej przygotować się na dobrze wyposażonej siłowni, a taką właśnie znajdziesz w nowym portalu GymRanking.com.
  • Najnowsze wpisy

  • Najnowsze komentarze

  • lampa rowerowa przednia scream pro bike bpm170 mactronic
  • w asortymencie naszego sklepu znajdą państwo oprawy bpm sufitowe wpuszczane natynkowe i led tym także łazienkowe dostępne wielu

  • bpmlampy.eu


↑ Top