zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


„Dziki” jak co miesiąc zaprasza do Panewnik – zapowiedź

Wrzesień 12, 2013, Ewa Inn

15 września 2013 Panewnicki Dziki Bieg startuje, jak co miesiąc, o godzinie 10:00. Cieszący się niesłabnącym powodzeniem lokalny bieg na czterech dystansach do wyboru, przyciąga rodzinną atmosferą i urokiem lasów panewnickich.

Zawody odbywają się na pętli o długości 4882  m, którą można przebiec raz, dwa, trzy lub cztery, czyli możliwy jest króciutki bieg dla mniej wytrwałych a z drugiej strony pełny półmaraton, dla bardziej rozbieganych uczestników. Trasa w całości przebiega leśnymi, cienistymi ścieżkami, po każdym okrążeniu można uzupełnić płyny w punkcie odżywczym.

Wpisowe wynosi zwyczajowo 10 pln, które należy uiścić przed biegiem, przy okazji zapisywania się na bieg. Rejestracja odbywa się na godzinę przed startem, a kończy 10 minut przed nim.

Po biegu, co od dawna jest tradycją comiesięcznych biegów panewnickich, na każdego uczestnika czeka nie tylko ożywczy napój, ale i ciepła kawa, a co najmilsze – rozpalone ognisko, na którym każdy może usmażyć przygotowaną kiełbaskę, w uroczym towarzystwie innych biegaczy.

Szczegóły informacji na stronie „Dzikiego”.

Powiedz co myślisz...
↑ Top