zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


2 Bytomski Półmaraton – zapowiedź

21.097km
Lipiec 23, 2010, dm

2 bytomski półmaraton 201019 września 2010r., godz. 11:00. 2. Bytomski Półmaraton. Będziemy tam na pewno, bo Bytom to przecież kwintesencja śląskości (chyba żadne inne miasto tak nam się ze Śląskiem nie kojarzy).
Trochę szczegółów: trasa to dwie pętle wokół dzielnicy Miechowice z możliwością zakończenia biegu po pierwszej z nich, koszulka i medal w pakiecie. Do końca sierpnia wpisowe 35 pln (45 później).
Przyjedziecie?

Oficjalna strona półmaratonu

Regulamin półmaratonu

Elektroniczne zgłoszenia

Trasa Półmaratonu Bytomskiego:
2 polmaraton bytomski trasa biegu

5 to “2 Bytomski Półmaraton – zapowiedź”

 1. ST pisze:

  o Bytom nie pytom! :-) ale pobiec trzeba!

 2. Dona pisze:

  Przyjedziemy! :)

 3. Waldemar pisze:

  Ja jestem obywatelem Sosnowca i niestety jako że nie posiadam paszportu uprawniającego mnie do przekroczenia granicy z Katowicami, nie będę mógł zaszczycić Was swoją osobą.
  Niegdyś za komuny, szyłem i przemycałem przez granicę z Katowicami dziecięce ubranka i kradzione żółwie i odebrano mi Auswajs na lat 25.

 4. Wiesław pisze:

  Waldemar…O żesz kur…a!!! 😀

 5. Loko pisze:

  Skandaliczna organizacja tego półmaratonu. Ludzie mieszkający na Miechowicach nie mogli się z nich wydostać do pracy, żaden z policjantów i innych służb mundurowych nie potrafił mi odpowiedzieć którędy mam wyjechać żeby dostać się do Gliwic.Zero jakiegokolwiek oznakowania. Po prostu skandaliczna organizacja.Powiedz co myślisz...
↑ Top