zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


XV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny – zapowiedź

10km
Sierpień 24, 2010, dm

XV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny 10kmWeekend 18-19 września na Śląsku zapowiada się ciekawie. W niedzielę będzie można wziąć udział w II Półmaratonie Bytomskim. Ci, którym 21km sprawia trudność, mogą wybrać krótszy dystans na XV Międzynarowodym Tyskim Biegu Ulicznym (18.09.2010r).

W czasie sobotnich zawodów (od godz. 13:30) w Tychach zaplanowano biegu główny na 10 km i biegi dla dzieci. Zawodnicy, którzy przebiegną linię mety, otrzymają medal i koszulkę okolicznościową

Żałujemy, że forma nie pozwala nam wziąć udział w obydwu imprezach. Będziecie mogli spotkać nas na półmaratonie (jeśli uda nam sie zregenerować po Maratonie Wrocławskim).

Informacje techniczne:
Zgłoszenia: osobiście na miejscu startu w dniu 18.09.2010 r. w godz. 11.00 – 13.00, do biegu głównego do 14.50.
Opłata startowa: bieg główny: 15,00 zł, biegi pozostałe – 3,00 zł, kaucja zwrotna za numer startowy  – 10,00 zł.
Biuro zawodów, start i meta będą mieściły się na parkingu za PIRAMIDĄ.

Regulamin biegu (doc)

10 to “XV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny – zapowiedź”

 1. Adam pisze:

  Mam pytanie, jakie są opinie o tym biegu wśród uczestników poprzednich edycji? Zastanawiam się czy się wybrać ale nigdzie nie znalazłem żadnych informacji na temat wrażeń biegaczy. Ostatnio „nie posłuchałem” netowych ostrzeżeń i pojechałem na bieg, przed którym ostrzegano i się niestety potwierdziło. Dlatego teraz wolę dmuchać na zimne:)

 2. Lucas pisze:

  Ogólnie kapa. Tychy naprawdę stać na zorganizowanie dobrego biegu a ten z roku na rok coraz bardziej podupada.

 3. Adam pisze:

  Dzięki za info, mam jeszcze pytanko, czy trasa posiada atest PZLA, bo w regulaminie ani słowa na ten temat.

 4. tomek pisze:

  Byłem na XV BIEGU MIĘDZYNARODOWYM W TYCHACH. OGÓLNIE DLA MNIE KLAPA… MIĘDZYNARODOWY…PEWNIE DLA TEGO ŻE BYŁO Z DWÓCH UKRAIŃCÓW I DWIE UKRAINKI…
  BRAK DYPLOMÓW DLA DZIECI PO BIEGU (W REGULAMINIE BYŁO ŻE DZIECI DOSTAJĄ…)
  BRAK PRZENOSZNYCH WC…TE W MOSIRZE NIE MNIAŁY ELEMENTARNEGO WYPOSARZENIA…
  NIKT NIE PANOWAŁ NA MECIE, WLECIAŁEM I ZAPYTAŁEM CZY TO KONIEC, WSZYSCY PATRZYLI Z PRZERAŻENIEM…PODESZŁEM PO MEDAL NA GŁOWE I GOTOWE…
  TRASA PRZYGOTOWANA, TO BYŁ NAJLEPSZY ELEMENT…BYŁEM TAM RAZ, I BYŁ TO RAZ OSTATNI…SZCZERZE NIE POLECAM.

 5. Radek pisze:

  Zgadzam się z przedmówcą. Tychy to takie przyjazne miasto, ale chyba nie dla biegaczy… Pytam pani przy odbiorze numerka gdzie są szatnie – twierdzi, że nie ma ani szatni, ani pryszniców. Za chwilę okazuje się, że szatnie są na pobliskim stadionie (dowiedziałem się tego od innych biegaczy!!!). Do tego portier z łaską otworzył szatnię, bo za chwilę mecz grają piłkarze i on nie wie, czy może mi otworzyć (jakaś C klasa grała). A kolejne osoby popędzał, żeby się szybciej przebierały! Na trasie kubki z wodą napełnione po brzegi łamały się wszystkim w rękach… Medal też nie zachwycił wyglądem. Najmocniejszym punktem biegu była pogoda!
  Nie polecam również.

 6. łukasz pisze:

  chce poinformowac jak to jest ze ludzie skracaja miejscowi klub Czterdziestolatek Tychy co skrzyzowanie to skrót bącmy fer play

 7. Adam pisze:

  Powiem tak organizacja rzeczywiście bardzo przeciętna, chociaż z moich doświadczeń specjalnie nie odbiega od średniej dla biegów organizowanych w południowej częsci województwa śląskiego. Wielki plus to trasa, która mi bardzo pasowała. I fakt kupę ludzi ścinało nawroty, nieładnie:)

 8. Wiesław pisze:

  Niestety też słyszałem opinie, że jakiś zawodnik lub zawodnicy z „40 latek tychy” skracali trasę. Są to opinie więc sprawdzone, skoro drugi raz to słyszę. Ludzie! Tam skracanie trasy było jakimś nierealnym i niepotrzebnym kosmicznym wyczynem!!! żenada.
  Sam bieg? Narzekanie że kible były takie, a to takie. Chłopie kup se rolkę srajtaśmy i miej ją ze sobą. Dla mnie bieg super, tylko jeden skandal. Zabrakło…agrafek!!! Miałem swoje, ale co z tymi, co nie mieli? I te numery startowe!! Ciężkie, z gumy jakieś pancerne, komunistyczne trochę. Porażka.

 9. tomek pisze:

  tak samo uwaga do papieru toaletowego (tak to się nazywa Panie Wiesław)równa się do narzekania do agrafek…kup se pan …reasumując może wszystko kupować….

 10. Czesław pisze:

  Ale pieprzenie na tym forum. Narzekania, że bieg międzynarodowy a tam tylko dwie ukrainki i dwóch ukraińców. A co Cie obchodzi ilu tam było obcokrajowców? Ty masz biec! A nie wetować sobie kompleksy zwalaniem winy na brak papieru czy brak czegoś tam. Co to kurde jest bieg, czy pielgrzymka?? Wszyscy narzekacze WON!!! do Albanii, jak nie pasuje. Na Białoruś PRECZ!!! I zamknąć gęby! bo psujecie w Polsce atmosferę takim gadaniem. Zatruwacie pogodnym ludziom życie, swym pesymizmem. RAUS!!Powiedz co myślisz...
↑ Top