zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Ultramaraton Chudy Wawrzyniec – Rajcza – Ujsoły – zapowiedź

80km
50km
Sierpień 07, 2012, wojtek

Zostajemy w Beskidach. Tym razem coś dla twardzieli. 80 i 50 kilometrów biegiem, pod górę i w dół, po wąskich i krętych ścieżkach polsko-słowackiego pogranicza. Z widokami na Tatry i Małą Fatrę…Uwaga zarejestrowani uczestnicy! Dziś ostatnia szansa na opłacenie wpisowego!

Chcesz się pościgać w górach, na długim dystansie, bez przejmowania się mapą i bez oglądania się na partnera? Zbliża się okazja. Nadchodzi Chudy Wawrzyniec – ultramaraton po górskich ścieżkach Beskidu Żywieckiego.

80 lub 50 kilometrów do przebycia, po trasie, która pnie się w górę i opada w dół niczym kolejka w Wesołym Miasteczku. Start 11 sierpnia, w czasie Wawrzyńcowych Hud, o 4 rano w Rajczy przy Gminnym Ośrodku Kultury.

Więcej o biegu:

www.chudywawrzyniec.pl

Regulamin imprezy:

www.chudywawrzyniec.pl

Trasa:

 

Powiedz co myślisz...


 • Polecamy

  Wszyscy dobrze wiemy, żeby aby dobrze przygotować się do startów, nie wystarczy tylko i wyłącznie biegać. Osiąganie satysfakcjonujących wyników zależy także od dobrego prowadzenia się, prawidłowej diety oraz treningów siłowych. Do tych ostatnich najlepiej przygotować się na dobrze wyposażonej siłowni, a taką właśnie znajdziesz w nowym portalu GymRanking.com.
 • Najnowsze wpisy

 • Najnowsze komentarze

  1. grywalizacja w marketing u

   cze grywalizacja mój pierwszy raz temat wysysający mnóstwo godzin na wszelkich hrowoszkoleniowych hr innovator pzu

  2. gamfi.pl


↑ Top