zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Cross Czwórki – zapowiedź

NW
15km
Październik 19, 2012, wojtek

W niedzielę 15 km w Dąbrowie Górnizej nad Pogorią.

Zawody odbędą się 21 października 2012 r. w Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Malinowe Górki ‒ start o godz. 11:00 na promenadzie przy plaży.

Trasa biegu, to wymagająca pętla o dystansie 15 km, poprowadzona leśnymi duktami i bezdrożami wzdłuż linii brzegowej zbiorników wodnych Pogoria III i IV, o nawierzchni ziemisto-trawiastej, piaszczystej, oraz częściowo utwardzonej. Trasa biegu będzie zabezpieczona i oznakowana na całej długości pionowymi znakami rozmieszczonymi co 1 km. Start i meta usytuowane będą na promenadzie przy Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III.

Trasa zawodów nordic walking, to dystans 7 km, pokrywający się z trasą biegu, z nawrotem w rejonie parkingu przy Pogorii IV po pokonaniu połowy dystansu.

Punkty medyczne i nawadniania zlokalizowane będą na 7 km trasy biegu oraz na mecie.

Obecnie zgłoszenie uczestnictwa możliwe jest tylko w biurze zawodów w dniu imprezy. Weryfikacja zawodników, przyjmowanie zgłoszeń, pobieranie opłaty startowej oraz wydawanie numerów
startowych odbywać się będzie 21 października 2012 r. w godz. 8:30 – 10:30 w biurze zawodów usytuowanym w pobliżu startu.

Wysokość opłaty startowej jest uzależniona od konkurencji oraz terminu jej wniesienia, czyli:
‒ 20 zł nordic walking (opłata stała);
‒ 40 zł bieg, w przypadku uregulowania wpisowego w biurze zawodów w dniu startu.

Zobacz regulamin.

Trasa

 

Powiedz co myślisz...
↑ Top