zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Bieg Walentynkowy – zapowiedź

NW
6km
Luty 06, 2013, wojtek

6 km, tyle można przebiec w Dąbrowie Górniczej w Biegu Walentynkowym. Na uczestników, singli i pary, czekają atrakcyjne nagrody. Docenieni zostaną też posiadacze najciekawszych przebrań walentynkowych.  pogoriabiega

Zawody odbędą się 10 lutego 2013 r. w Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Malinowe Górki. Start o godzinie 12.00 na promenadzie przy plaży.

Trasa biegu oraz zawodów nordic walking, to pętla o długości 6 km, względnie płaska i nie przysparzająca większych trudności, poprowadzona ścieżkami i alejkami Parku Zielona o nawierzchni ziemisto-trawiastej oraz częściowo utwardzonej. Z uwagi na zimową porę należy liczyć się z możliwością wystąpienia pokrywy śniegowej oraz zlodowaceń.

W konkurencji biegowej i nordic walking wprowadza się dwie kategorie uczestnictwa w zawodach – kategorię indywidualną oraz kategorię par. Uwaga! Warunkiem sklasyfikowania zawodników w kategorii par jest pokonanie całego dystansu w parze składającej się z kobiety i mężczyzny, przy czym od startu do mety zawodnicy muszą być przewiązani tasiemką.

Zgłoszeń przez internet można dokonywać do piątku, 8 lutego – kliknij. Po tym terminie zgłoszenie uczestnictwa będzie możliwe tylko w biurze zawodów w dniu imprezy. Weryfikacja zawodników, przyjmowanie zgłoszeń, pobieranie opłaty startowej oraz wydawanie numerów startowych odbywać się będzie 10 lutego 2013 r. w godz. 8.30 – 11.30 w biurze zawodów usytuowanym w pobliżu startu.

Opłaty startowe: 30 zł od osoby do 8 lutego, 35 zł od osoby w biurze zawodów, 40 pln od pary do 8 lutego, 50 zł od pary w biurze zawodów.

Komisja konkursowa wyłoni dziesięć najatrakcyjniejszych przebrań walentynkowych, których autorzy zostaną nagrodzeni wartościowymi nagrodami rzeczowymi. Natomiast zwycięskie pary najszybciej przekraczające linię mety (bez względu na atrakcyjność stroju biegowego), zarówno w konkurencji biegowej jak i nordic walking, zostaną nagrodzone:
1 miejsce – noclegiem z uroczystą kolacją w czterogwiazdkowym Hotelu Szafran w Czeladzi;
2 i 3 m-ce – uroczystą kolacją w trzygwiazdkowym Hotelu Shuma w Dąbrowie Górniczej;
4 m-ce – uroczystą kolacją w Hotelu-Restauracji Astra w Dąbrowie Górniczej;
5 i 6 m-ce – uroczystą kolacją w Restauracji Origami w Dąbrowie Górniczej.

Zobacz regulamin imprezy – kliknij.

Zobacz stronę organizatora biegu – kliknij.

Trasa:

mapa_2_bieg_walantynkowy

Powiedz co myślisz...
↑ Top