zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Bieg na Kozią Górę – zapowiedź

NW
2.5km
Kwiecień 02, 2013, wojtek

koziag3dW najbliższą sobotę, 6 kwietnia, do pokonania dystans około 2,5 km. Bieg na Kozią Górę, zielonym szlakiem, będzie pierwszym biegiem górskim w ramach Pucharu Polski, który odbędzie się w Bielsku Białej.

Biuro zawodów zostanie umiejscowione przy hotelu na campingu ONDRASZEK ul. Pocztowa i będzie czynne w dniu zawodów – 6 kwietnia – od godz. 8.30 – 10.30.

Start zaplanowano o godz. 11.00 – obok hotelu na Błoniach. Meta biegu będzie znajdowała się obok schroniska na Koziej Górze.

Długość trasy biegu wynosi 2,5 km z przewyższeniem +250 m. Nordic Walking podzielono na 2 kategorie. Biegi dla dzieci odbędą się na dystansie 1km.

Dla zawodników zgłaszający się na stronie internetowej www.gorskiebieganie.pl do 4 kwietnia 2013 r.  wpisowe wynosi 20 zł natomiast zawodnicy zgłaszający się dniu zawodów płacą 30 zł. Wpisowe w biegach dziecięcych i młodzieżowych wynosi 10 zł.

Bieg na Kozią Górę będzie pierwszym biegiem górskim w ramach Pucharu Polski. Kolejne edycje imprezy to: Bieg na Stożek 16 czerwca, Bieg na Pilsko 14 lipca i Bieg na Halę Miziową na dystansie 7km – 25 sierpnia.

Zobacz regulamin Biegu na Kozią Górę.

Powiedz co myślisz...
↑ Top