zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


V Chorzowski Bieg Rodzinny – zapowiedź

5km
1km
Maj 22, 2013, wojtek

swietorodzinyW najbliższą sobotę, 25 maja, na sportowo uczcić można Metropolitarne Święto Rodziny. Dlatego rodzinnie biegamy w Parku Śląskim.

W Parku Śląskim można przebieć 1 i 5 km. Po raz pierwszy zorganizowany będzie również rajd rowerowy.

Do biegu i rajdu rowerowego zapisujemy się w dniu zawodów od godziny 8.30 przy dyrekcji Stadionu Śląskiego.

Rajd rowerowy startuje o godz. 10.00. Do pokonania 10 km. Bieg zaplanowano po zakończeniu rajdu około godz. 11.15. W pierwszej kolejności startują osoby chcące pokonać 5 km. O godzinie 12.00 startuje bieg rodzinny. Do pokonania 1 km.

Uwaga! Kategoria rodzinna to minimum 3 osoby z rodziny( rodzeństwo, rodzic, dzieci, dziadkowie, wnuki). Rodzina cały dystans biegnie razem, wspólnie wbiegając na metę.

Zobacz regulamin.

1 to “V Chorzowski Bieg Rodzinny – zapowiedź”

  1. Wiktor pisze:

    Trasa wporządku. Pogoda się spisała. Super nagrody i koszulki. Tylko jedna sprawa jest do rozważenia. Podejście jednego z prowadzących i nie mówię tu o organizatorach tylko Panu A.J. do sprawy protestu niepełnosprawnych. Dla mnie z boku bo tylko byłem świadkiem rozmowy z Panem A.J. podejście wogóle bez profesjonalizmu, jak na tak wywołanego maratończyka. Totalne zero, po prostu olał protest i dopuścił do biegu biegacza nie posiadającego uprawnień osoby niepełnosprawnej, który później stanął na podium i to na 1 miejscu zabierając tym samym wygrane osobom niepełnosprawnym na prawdę. I tak poza tym polecam artykuł w miesięczniku Bieganie, gdzie piszą właśnie o takim lekceważacym podejściu do niepełnosprawnych a bohaterem jest jeden i ten sam przebieraniec… Pozdrawiam…

    P.S. I nie winie tutaj organizatorów tylko podejście takiego samego biegacza jak my…Powiedz co myślisz...
↑ Top