zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Bieg Po Serducho Dla Kacpra – zapowiedź

5km
1.5km
Czerwiec 19, 2013, wojtek

Kacper fot.uratujkacperka.plW najbliższą niedzielę, 23 czerwca, możemy pomóc ośmiletniemu Kacperkowi. Chłopczyk ma wrodzoną wadę serca. Przed nim poważna i kosztowna operacja.

Po Serducho biegniemy w Nowym Bytomiu. To impreza charytatywna, z której wszystkie zyski przeznaczone będą na pokrycie kosztów operacji Kacpra Chmiela. Jej wstępny termin wyznaczono na sierpień, a kosztować ma około 32 tys. euro.

Startujemy z Placu Jana Pawła II 6 w Rudzie Śląskiej. Tu zaplanowano trzy biegi.

O godzinie 14.30 odbędzie się bieg zamknięty Rudzkiego Klubu Karate Kyokushin wokół rynku, zakończony krótkim pokazem karate.

O godz. 15.00 dla wszystkich amatorów chcących się zjednoczyć w biegu dla Kacpra odbędzie się bieg na dystansie 1,5 km.

Natomiast o godz. 15.30 odbędzie się bieg na dystansie 5 km dla wszystkich chętnych chcących sprawdzić swoja biegową formę.

Trasa biegu

Bieg na dystansie 1,5 km odbędzie się ulicami: Damrota, Markowej, Objazdowa, Ofiar Katynia, ze startem i metą pod Urzędem Miasta Ruda Śląska (mapka nr 1).

Bieg na dystansie 5 km (2 okrążenia) odbędzie się ulicami: Damrota, Markowej, Objazdowa, Hallera, chodnikiem wzdłuż ulicy Czarnoleśnej, Objazdową, Ofiar Katynia ze startem i metą pod Urzędem Miasta Ruda Śląska (mapka nr 2).

Do biegu zapisujemy się w dniu startu w godzinach od 13.00 do 14.45. Wpisowe do biegu na dystansie 5 km to minimum 20 zł, a na dystansie 1,5 km to dowolna wysokość.

Po zakończonym biegu odbędą się charytatywne licytacje na rzecz Kacpra.

Zobacz regulamin.

Wszyscy, którzy chcą przelać jakieś datki na pokrycie kosztów operacji mogą to robić na konto: Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis. 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 z dopiskiem „Kacper Chmiel”

Informacje o Kacperku można znaleźć na stronach: uratujsercekacperka.plsiepomaga.plcorinfantis.org, youtube.com, fb.

Trasa 1

Trasa 2

Powiedz co myślisz...
↑ Top