zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


I Bieg Sosnowiecki – zapowiedź

Sierpień 28, 2013, Ewa Inn

sssMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu,  Legion Silesia oraz Sosnowiecbiega.pl zapraszają na rodzinną imprezę biegową, która może być doskonałym zwieńczeniem tegorocznych wakacji.

W I Biegu Sosnowieckim, który odbędzie się 1 września, mogą wziąć udział zarówno wytrawni biegacze, jak i osoby, które rozpoczynają dopiero przygodę z bieganiem, bez względu na to czy jest się czteroletnim dzieckiem czy wiekowym seniorem. Organizatorzy proponują biegi na trzech dystansach:

  • Start o 10:00 – Bieg Dzieci, w czasie którego maluchy w wieku od 4 do 8 lat będą miały do pokonania trasę na dystansie 500 m, a co istotne, w biegu będą mogli towarzyszyć im rodzice.
  • Start o 10:30 – Bieg Główny, przewidziany dla wszystkich, którzy ukończyli 15 rok życia i mają ochotę przebiec najdłuższy w tej imprezie dystans – 5 km.
  • Start o 11: 30 – Bieg Rodzinny, czyli najbardziej uroczy bieg ze wszystkich trzech, w którym na trasę o długości 2,2 km wybiegną rodziny w zarejestrowanym wcześniej składzie.

Dla najszybszych biegaczy w swoich kategoriach są przewidziane nagrody, dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę i dyplom. Należy przy tym zaznaczyć, że uczestnictwo w biegu jest bezpłatne.

Więcej informacji i zapisy na stronie współorganizatora imprezy.

Trasa

mapa

Powiedz co myślisz...
↑ Top