zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


I Kross Zapaleńców – zapowiedź

Sierpień 30, 2013, Ewa Inn

1cz22 września o godzinie 14.00 startują w Mykanowie k. Częstochowy Zapaleńcy, którzy lubią leśne biegi z przeszkodami. To prawdziwa gratka dla biegaczy, którzy od monotonnego biegu łatwą trasą wolą wyzwania stawiane przez naturę i człowieka.

Organizator imprezy przygotował 10-kilometrową trasę, na której czekają na dzielnych  uczestników bagna, siatki, drzewa, liny, drabinki, wykopy, staw. Zapraszając do uczestnictwa w biegu kuszą tajemniczymi nazwami niektórych przeszkód, takich jak: Pogromcy Duchów, Obwarzanki, Wolność, Równość, Braterstwo, Kotek, Zjeżdżalnia, Ściana, W matni, Janosik, Linoskoczek, Alcatraz, bring Sally up and bring Sally down, Linia Maginota, Chochoł, Wóz drwala, Dżdżownica, Pan Samochodzik, Zimne nóżki, Pajęczyna.

Nagroda dla najlepszego Zapaleńca jest równie oryginalna jak sama impreza. Pokonawszy wszystkie przeszkody w najlepszym czasie można wybiegać sobie pakiet treningu indywidualnego na 6 miesięcy w firmie Ludora. Ponadto wśród zawodników rozlosowane zostaną: skok na bungee z wysokości 90m do wykonania w Zakopanem lub w Warszawie oraz 3 pakiety treningu indywidualnego na okres 3 miesięcy. Do domu z pustymi rękami nie wróci nikt – każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę i medal.

Pamiętając o tym, że liczba miejsc jest ograniczona, zapisów można dokonywać za pomocą formularza na stronie organizatora.

Więcej informacji o imprezie na stronie crosszapalencow.pl.

Powiedz co myślisz...
↑ Top