zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


II Bieg Prudnicki – zapowiedź

Sierpień 30, 2013, Ewa Inn

prudnikSpecjalistyczny Sklep Rowerowy „Freestyle Sport” Prudnik i Akademia Sportu „As-As” Prudnik zapraszają na II Bieg Prudnicki, który odbędzie się 13 października 2013. Trasa na dystansie 10 kilometrów składa się z 10% twardej nawierzchni i 90% drogi leśnej. Bieg będzie odbywać się przy częściowo ograniczonym ruchu drogowym na całej trasie.

Chęć uczestniczenia w imprezie można zgłaszać na stronie organizatora lub w dniu imprezy w biurze zawodów. Opłata startowa wynosi 35 pln, bez względu na datę wpłaty. Po zakończeniu biegu na uczestników czekać będzie pamiątkowa koszulka z logo biegu i ciepły posiłek.

Dla mężczyzn przewidziano siedem kategorii wiekowych, dla kobiet dwie. Na najszybszych uczestników biegu czekać będą: puchar dla zwycięzcy w klasyfikacji generalnej, puchary dla miejsc od 1 do 3 w każdej kategorii wiekowej, a także puchary dla startujących rodzin – co najmniej 3 osoby z rodziny. Dodatkowo między wszystkimi uczestnikami, którzy ukończyli bieg, zostaną rozlosowane nagrody.

Szczegóły dotyczące imprezy w Prudniku na stronie organizatora.

 

1 to “II Bieg Prudnicki – zapowiedź”

  1. Mateusz pisze:

    Dziękujemy za publikacje i zapraszamy na bieg:)
    Trasa niezwykle ciekawa :)Powiedz co myślisz...
↑ Top