zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


V Wieczorny Bieg na Górę Żar – zapowiedź

Wrzesień 09, 2013, Ewa Inn

WieczBiegZar

14 września o godz. 19:30 rozpocznie się w Międzybrodziu Żywieckim bieg na Górę Żar, która wznosi się nad malowniczym Jeziorem Międzybrodzkim. Bieg będzie przebiegał 2,5-kilometrową oświetloną trasą narciarską. Organizatorzy zadbali o nagłośnienie na trasie, dzięki czemu uczestnikom imprezy będzie towarzyszyć w trudach zdobywania szczytu muzyka.

Zapisy są przyjmowane telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Wysokość opłaty za uczestnictwo w biegu wynosi 20 pln. Na uczestników po biegu czekać będzie gorący posiłek z napojem, dla pierwszych stu osób pamiątkowa koszulka a dla najszybszych biegaczy puchary i nagrody pieniężne. Dodatkowo odbędzie się wśród uczestników imprezy losowanie nagród.

Z Góry Żar rozciąga się widok na krainę jezior i zalewów Beskidu Żywieckiego. Jest to bez wątpienia jedna z ciekawszych atrakcji turystycznych tego regionu, dlatego każdy miłośnik biegów górskich powinien choć raz wziąć udział w Wieczornym Biegu na Górę Żar, po którego ukończeniu zmęczenie zostanie zrekompensowane satysfakcją i piękną wieczorną panoramą roztaczającą się ze szczytu góry.

Organizator: pkl.pl  

Powiedz co myślisz...
↑ Top