zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Gliwicki Bieg na Pożegnanie Lata – zapowiedź

Wrzesień 10, 2013, Ewa Inn

Amatorski Klub Miłośników Biegania PĘDZIWIATR Gliwice wraz z partnerami imprezy Fitnessclub24 Gliwice i OTK Rzeźni, zaprasza do Gliwic na biegowe pożegnanie lata. Jeśli żegna się lato, to oczywiście jak najbliżej tego, co z latem się kojarzy, czyli zieleni, szumu drzew i śpiewu ptaków. Dlatego organizator wytyczył trasę na terenie lasu komunalnego przy ulicy Chorzowskiej i Szymanowskiego.

Bieg, który odbędzie się 14 września 2013 o godz. 15.00, jest przewidziany i dla biegaczy początkujących, którzy wolą krótki dystans i dla tych bardziej wytrwałych, którzy wolą mierzyć się z większymi wyzwaniami. Tak więc do przemierzenia jest pętla o długości 3,3 km, którą można przybiec raz, dwukrotnie lub trzykrotnie. Biegaczom będą towarzyszyć wielbiciele nordic walking, którzy również mogą wystartować w tym wyścigu, przy czym maksymalnie mogą okrążyć pętle dwa razy.

Zapisać można się na imprezę przez formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora lub w dniu imprezy w biurze zawodów, a opłata za start wynosi 10 pln. W czasie imprezy można będzie podziwiać pokazy fitness oraz technik rozciągania dla biegaczy i NW prowadzony przez instruktorów Fitnessclub24.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie pedziwiatr.gliwice.pl

Powiedz co myślisz...
↑ Top