zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


II Bieg Orzeski – zapowiedź

Wrzesień 18, 2013, Ewa Inn

OLYMPUS DIGITAL CAMERAFundacja Rozwoju Kultury Wychowania i Sportu – Aktywni zaprasza do Orzesza na II Bieg Orzeski, który odbędzie się 22 września 2013.

Trasa przebiega ulicami miasta i posiada w całości nawierzchnię asfaltową. Przewidziane są dwa dystanse – bieg główny na 10 km oraz bieg po zdrowie na 5 km. Prócz tego odbędzie się na dystansie 5 km Nordic Walking. Również dzieci znajdą dla siebie ciekawą propozycję biegową, ponieważ organizator przygotował i dla nich biegi o dystansie od 5 do 1000 metrów – w zależności od wieku najmłodszych uczestników.

Punkt odżywczy z wodą mineralną znajdować się będzie po 5 km czyli po okrążeniu pierwszej pętli. Po ukończeniu biegu każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal. Dla zwycięzców biegu przygotowane są puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Zapisy elektronicznie, poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie organizatora, możliwe są do dnia 20 września 2013 lub w dniu imprezy w Biurze zawodów, znajdującego się  w budynku „MKS” Sokół Orzesze.

Uczestnicy Orzeskiego Biegu Ulicznego nie ponoszą żadnych kosztów finansowych w postaci opłaty startowej.

Szczegóły imprezy znajdują się na stronie biegorzeski.pl.

Powiedz co myślisz...
↑ Top