zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


V Bytomski Półmaraton – zapowiedź

Wrzesień 20, 2013, Ewa Inn

22 września 2013 startuje kolejny, już piąty Półmaraton Bytomski. Impreza ciesząca się coraz większą popularnością, z roku na rok przyciąga więcej uczestników.

Trasa biegu prowadzi ulicami bytomskiej dzielnicy Miechowice – przez duże osiedla, ciche okolice a nawet las, zawsze jednak po asfaltowej nawierzchni. Na niektórych odcinkach czekają na biegaczy podbiegi, na niektórych można odpocząć biegnąc z górki, tak więc trasa jest urozmaicona, zadowalająca zapewne każdego biegacza.

Prócz dystansu właściwego dla półmaratonu, czyli 21,097m, przewidziany jest również bieg na 10 km. Na trasie znajdować się będą 4 punkty odżywiania i 4 orzeźwiające.

Po zakończeniu biegu na uczestników czekać będą medale, napoje oraz ciepły posiłek. Każdy uczestnik w pakiecie startowym otrzyma pamiątkową koszulkę oraz upominki przygotowane przez sponsorów. Dla najszybszych biegaczy czekają wysokie nagrody pieniężne. Dodatkowo każdy uczestnik po zakończeniu biegu może wziąć udział w atrakcyjnym konkursie, w którym główną nagrodą jest samochód.

Do 20 września opłata startowa przelana na konto bankowe organizatorów wynosi 70 pln. Po tym dniu możliwe jest uiszczenie opłaty w Biurze zawodów w dniu imprezy lub poprzedzającym ją i będzie ona wynosić 90 pln.

Więcej o V Bytomskim Półmaratonie  na stronie www.

Powiedz co myślisz...
↑ Top