zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Bieg dla Statkiewicza i Wolnej Białorusi – zapowiedź

Wrzesień 20, 2013, Ewa Inn

Europoseł Marek Migalski wraz ze stowarzyszeniem „Projekt Śląsk” zapraszają na organizowany w Katowicach bieg z przesłaniem. Celem imprezy jest podniesienie świadomości mieszkańców Katowic oraz aglomeracji śląskiej, dotyczącej sytuacji społeczeństwa obywatelskiego na Białorusi, a także białoruskich więźniów politycznych, a w szczególności M. Statkiewicza, kandydata na prezydenta Białorusi w wyborach 2010 roku.

Bieg odbędzie się 13 października o godzinie 11:00 w doskonale znanym wszystkim Ślązakom  i lubianym miejscu – Parku im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Bieg obejmuje trasę składającą się z dwóch pętli o długości 2,5 km wokół parku, co daje łączny dystans 5 km.

Zgłaszać udział w biegu można mailowo bieg@mmbiuro.pl. Opłata startowa, którą należy wpłacić na konto bankowe do 11 października, wynosi 10zł.  Można również zapisać się na bieg w dniu imprezy w Biurze zawodów, gdzie wpisowe wyniesie 15 pln.

Więcej informacji pod numerem telefonu 32 353 80 43 oraz pod adresem e-mail bieg@mmbiuro.pl oraz na stronie migalski.eu.

Powiedz co myślisz...
↑ Top