zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


XI Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka

Wrzesień 24, 2013, Ewa Inn

28 września 2013 już jedenasty raz odbędzie się Mikołowski Bieg Uliczny na dystansie 10 km, organizowany przez tamtejszy MOSiR oraz Klub Biegacza Vega Mikołów. Trasa prawie w całości o nawierzchni asfaltowej, prowadzi spokojnymi okolicami Mikołowa i Łazisk Górnych.

Limit czasowy w jakim należy pokonać trasę, to 2 godziny, tak więc zapewne wszyscy zdążą dobiec do mety w regulaminowym czasie, nawet osoby mniej wytrawne w biegowych bojach.

Zgłaszać chęć udziału w imprezie można za pośrednictwem formularza na stronie internetowej MOSiR, a opłatę w wysokości 20 pln uiścić należy w dniu biegu, w Biurze zawodów. Osoby, które chcą zapisać się na bieg w dniu imprezy, mogą to zrobić osobiście w Biurze, jednak wtedy wpisowe wynosi 30 pln.

W pakiecie startowym czekają na uczestników m.in. koszulki pamiątkowe, woda, bon na posiłek, natomiast po dotarciu do mety każdy biegacz otrzyma medal oraz możliwość wylosowania nagród ufundowanych przez sponsorów. Dla zwycięzców biegu przewidziano nagrody finansowe.

Szczegóły imprezy umieszczone są na stronie mosir.mikolow.eu

Powiedz co myślisz...
↑ Top