zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


VI Bieg Kukuczki – zapowiedź

Wrzesień 30, 2013, Ewa Inn

20 października 2013 odbędzie się szósta edycja Biegu Kukuczki w Katowicach na terenie uroczej Doliny Trzech Stawów.

Start zawodników nastąpi o godzinie 11:00. Do przebiegnięcia będzie pętla o długości 4181 metrów. Każdy zawodnik może pokonać dowolną ilość okrążeń, przy czym maksymalny dystans dla biegu to maraton.

Osoby chętne do uczestnictwa w imprezie powinny zgłaszać swoją osobę za pomocą formularza  oraz uiścić opłatę przelewem w wysokości 60 pln. Zapisu na bieg można dokonać również w dniu startu w Biurze zawodów, opłata startowa wynosić wtedy będzie 80 pln. W ramach wpisowego uczestnik otrzymuje: numer startowy, agrafki, pamiątkową koszulkę i  medal, napoje na trasie biegu, ciepły posiłek po biegu, możliwość skorzystania z masażu po biegu.

Będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn oraz w kategoriach wiekowych. Przewidziana jest też klasyfikacja drużynowa, drużyny muszą się składać z 10 osób. W skład drużyny muszą wchodzić minimum 2 kobiety.

Dla najszybszych biegaczy organizatorzy zapewniają nagrody finansowe, puchary oraz upominki.

Szczegółowe informacje na stronie biegkukuczki.pl.

 

Powiedz co myślisz...


  • Polecamy

    Wszyscy dobrze wiemy, żeby aby dobrze przygotować się do startów, nie wystarczy tylko i wyłącznie biegać. Osiąganie satysfakcjonujących wyników zależy także od dobrego prowadzenia się, prawidłowej diety oraz treningów siłowych. Do tych ostatnich najlepiej przygotować się na dobrze wyposażonej siłowni, a taką właśnie znajdziesz w nowym portalu GymRanking.com.
  • Najnowsze wpisy

  • Najnowsze komentarze

  • noclegi krynica
  • krynica zdrój noclegi tanie kwatery pokoje w krynicy zdroju nocleg najlepsza możliwość zakwaterowania↑ Top