zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


VI Cross Góry św. Anny – zapowiedź

Październik 16, 2013, Ewa Inn

Stowarzyszenie Nowoczesna Opolszczyzna organizuje VI Cross Góry św. Anny, który odbędzie się 19 października 2013. Jego trasa przebiegać będzie przez Park Krajobrazowy Góra św. Anny, w całości drogami leśnymi.

Długość trasy biegu wynosi: 15 km. Trasa przebiega przez trzy pętle o długości 5km. Punkty odżywiania dla biegaczy, które będą zaopatrzony w wodę, napoje izotoniczne, czekoladę lub cukier w kostkach, będą znajdował się po pokonaniu pierwszej i drugiej pętli 5km i 10km.
Biuro Zawodów znajdujące się w namiocie rozstawionym w amfiteatrze skalnym na Górze św. Anny będzie funkcjonowało w godzinach od 9:00 do 11:30. Start biegu odbędzie się o godzinie 12:00 w miejscowości Góra św. Anny w amfiteatrze skalnym.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie internetowej mojbieg.pl do dnia 17.10.2013, a opłata startowa wynosi 40 pln. W ramach opłaty startowej uczestnik nabywa pakiet startowy: numer startowy i agrafki, worek na odzież do szatni – przechowalni, napoje na trasie i mecie, pamiątkową koszulkę, talon na posiłek po biegu, materiały od sponsorów.

Zwycięzcy biegu otrzymają puchary lub talony na sprzęt sportowy, natomiast wszystkie zawodniczki i wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg otrzymają pamiątkowy medal. Po biegu będzie ponadto przeprowadzone losowanie, dzięki któremu jeden z uczestników wygra rower miejski.

Szczegóły imprezy na stronie Organizatora.

Powiedz co myślisz...
↑ Top