zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


XIX Barbórkowy Bieg Skalnika – zapowiedź

Listopad 22, 2013, Ewa Inn

23 listopada 2013 odbędzie się XIX Barbórkowy Bieg Skalnika w miejscowości Gracze.

Start nastąpi przy Domu Kultury w Graczach, a dystans będzie wynosił 15,3 km trasą asfaltową oraz drogą gruntową: Gracze – Radoszowice – Tarnica – Rogi – Góra – Rutki – Gracze.

Zawody rozpoczną o godzinie 11:00 uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych w tzw. „Małym Biegu Skalnika”.

Biuro zawodów, które znajdować się będzie w Domu Kultury, czynne będzie od godziny 8:30 do 10:30. Wtedy to będzie można uiścić opłatę startową w wysokości 20 pln, z której zwolnieni są emeryci, inwalidzi oraz młodzież szkolna), w dniu imprezy będzie można również zgłosić się do startu, przy czym należy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona.

Dla najszybszych biegaczy przewidziano puchary, natomiast wszyscy uczestnicy biegu mają zapewniony ciepły posiłek i upominek.

Regulamin zawodów.

Powiedz co myślisz...


 • Polecamy

  Wszyscy dobrze wiemy, żeby aby dobrze przygotować się do startów, nie wystarczy tylko i wyłącznie biegać. Osiąganie satysfakcjonujących wyników zależy także od dobrego prowadzenia się, prawidłowej diety oraz treningów siłowych. Do tych ostatnich najlepiej przygotować się na dobrze wyposażonej siłowni, a taką właśnie znajdziesz w nowym portalu GymRanking.com.
 • Najnowsze wpisy

 • Najnowsze komentarze

  1. warunkowe przedterminowe zwolnienie

   możesz ubiegać się o warunkowe przedterminowe zwolnienie z zakładu karnego wniosek składa do sądu penitencjarnego oprócz ciebie

  2. prawolingo.pl


↑ Top