zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Altus Cup Mistrzostwa Polski w biegu po schodach – zapowiedź

Listopad 22, 2013, Ewa Inn

Stowarzyszenie Biegów Górskich kolejny raz organizuje bieg mający na celu upowszechnianie biegania po schodach jako najprostszej formy ruchu – Altus Cup Mistrzostwa Polski w biegu po schodach.

Impreza odbędzie się 24 listopada 2012 w budynku Altus w Katowicach przy ulicy Uniwersyteckiej. Start nastąpi o godzinie 11:00 przy wejściu do budynku, meta znajdować się będzie na jego 30 piętrze – dystans biegu to oczywiście 30 pięter.

Biuro zawodów mieszczące się w Altusie czynne będzie od godziny 8:00 do 10:30, w którym będzie można zgłosić swoje uczestnictwo oraz uiścić opłatę w wysokości 70 pln.

W klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn zwycięzcy zajmujący od I – III miejsca otrzymają puchary i nagrody pieniężne, natomiast w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn w Mistrzostwach Polski za miejsca I – III czekają puchary, medale, dyplomy, a w kategoriach wiekowych od I – III miejsca dyplomy i statuetki.

Po ukończeniu biegu wszyscy uczestnicy Altus Cup otrzymają pamiątkowe medale i napoje oraz wezmą udział w konkursie z nagrodami.

Szczegóły na stronie organizatora.

 

 

1 to “Altus Cup Mistrzostwa Polski w biegu po schodach – zapowiedź”

  1. Treści zdecydowanie warte polecenia. Szkoda, że tak sporadycznie trafiam na podobnie „wyrobione” strony.Powiedz co myślisz...
↑ Top