zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


VII GP Tychów w Biegach Długodystansowych – zapowiedź

Listopad 23, 2013, Ewa Inn

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach zaprasza 24 listopada 2013 do Paprocan na bieg w ramach VII Grand Prix Tychów.

Uczestnictwo można zgłosić w dniu startu w Burze zawodów czynnym w godzinach od 9:00 do 10:00, mieszczącym się w Kompleksie Sportowym Paprocany w Tychach przy ul. Sikorskiego 110 oraz wpłacić wpisowe w wysokości 5 pln.

Start nastąpi o godzinie 10:15 a trasa przebiegać będzie przez tereny leśne. Przewidziany dystans jest różny dla kobiet i mężczyzn – panie będą miały do przebiegnięcia 5 km a panowie 10 km.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w całym Grand Prix Tychów otrzymają statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe (brane są pod uwagę lokaty z sześciu biegów). Aby być liczonym w punktacji generalnej, należy wziąć udział minimum w 3 biegach. Każdy zawodnik, który to zrobi, otrzyma pamiątkową koszulkę.

Szczegóły na stronie organizatora.

Powiedz co myślisz...


  • Polecamy

    Wszyscy dobrze wiemy, żeby aby dobrze przygotować się do startów, nie wystarczy tylko i wyłącznie biegać. Osiąganie satysfakcjonujących wyników zależy także od dobrego prowadzenia się, prawidłowej diety oraz treningów siłowych. Do tych ostatnich najlepiej przygotować się na dobrze wyposażonej siłowni, a taką właśnie znajdziesz w nowym portalu GymRanking.com.
  • Najnowsze wpisy

  • Najnowsze komentarze

    1. pożyczki prywatne od zaraz

      pożyczki prywatne najnowsze ogłoszenia na↑ Top