zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Bieg Crossowy Cztery Pory Roku. Etap I – Zima

Marzec 29, 2014, Ewa Inn

30 marca 2014 startuje w ramach Grand Prix pierwszy etap Biegu Crossowego Cztery Pory Roku. Impreza ta każdorazowo odbywać się będzie w rejonach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, przy czym jej pierwszy etap nastąpi w miejscowości Morsko.

Trasa biegu obejmuje 18,6 km w postaci trzech okrążeń o długości 6,2 km. Wiedzie ona ścieżkami biegowymi, szlakami turystycznymi oraz drogami szutrowymi na terenach leśnych. W czasie zapisów każdy zawodnik deklaruje ilość okrążeń, które zamierza przebiec.

Zarówno Biuro Zawodów, jak i miejsca startu oraz meta znajdować się będą na terenie ośrodka MORSKO PLUS. Rejestracja uczestników odbywać się będzie w godzinach 8:00 – 10:30, a start nastąpi o godzinie 11:00. Jeśli dopisze pogoda, po zawodach organizator zaplanował dla zawodników i osób towarzyszących niespodziankę.

Opłatę za bieg można uiścić w Biurze Zawodów w dniu biegu do godziny 10:00 i wynosić ona będzie 30 pln lub 15 pln dla studentów i młodzieży uczącej się.

Po zakończeniu biegu na każdego uczestnika imprezy czekać będzie pamiątkowy medal, gorący posiłek i napój. Na najszybszych biegaczy przewidziano nagrody rzeczowe, przewidziano także specjalne nagrody dla najstarszej uczestniczki i najstarszego uczestnika.

Więcej szczegółów w Regulaminie imprezy.

Powiedz co myślisz...
↑ Top