zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


13. Cross Wiosenny – Rybnik

Kwiecień 05, 2014, Ewa Inn

Sekcja Biegów Długodystansowych ENERGETYK Rybnik jest organizatorem trzynastej już edycji imprezy biegowej Cross Wiosenny, która odbędzie się 6 kwietnia 2014r. w Rybniku, w dzielnicy Paruszowiec.

Trasa biegu, który rozpocznie się o godzinie 10:00, obejmuje 15 kilometrów i przebiega drogami leśnymi, piaszczystymi, o lekkich podbiegach i zbiegach. Prowadzi przez teren leśny ścieżką rowerową w kierunku Kamienia, poprzez Książenice, aż do cmentarza, przy którym biegacze zawrócą i pobiegną tą samą drogą, którą przybiegli do półmetka.

Biuro zawodów, w którym można zarejestrować się i uiścić opłatę,  czynne będzie w godzinach 8:00 – 9:30 w miejscu startu, czyli w szkółce leśnej Nadleśnictwa Rybnik, bezpośrednio za wiaduktem kolejowym przy ul. Mikołowskiej.

Dla najszybszych biegaczek i biegaczy przygotowano puchary, a każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy dyplom oraz możliwość wylosowania nagród. Natomiast po dekoracji zwycięzców nastąpi spotkanie integracyjne biegaczy, umilone pieczeniem kiełbasek.

Szczegóły w Regulaminie biegu.

Trasa biegu:

 

Powiedz co myślisz...
↑ Top