zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Bieg Pod Groniem o Puchar Wójta Gminy Stryszawa

Sierpień 24, 2016, Ewa Inn

Kurów k.Stryszawy zaprasza na Bieg Pod Groniem, który wystartuje w sobotę 3 września 2016 roku. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Ultra Beskid Sport z Bielska-Białej, FANTOM Ratownictwo Medyczne oraz Gmina Stryszawa.

Biuro zawodów dla osób startujących w Biegu pod Groniem mieszczące się w Szkole Podstawowej w Kurowie 101a, czynne będzie od 7:30 do 9:30.

Bieg na dystansie 6 kilometrów rozpocznie się o godzinie 10:00. Limit czasowy na pokonanie trasy wynosi 70 min. Klasyfikacja biegu prowadzona będzie w kategorii open kobiet i mężczyzn, a także w kategoriach wiekowych oraz innych.

Zapisy do biegu odbywają się przez formularz internetowy na stronie ultrabeskid.pl do 28 sierpnia 2016 roku. Po tym terminie możliwość rejestracji wyłącznie w Biurze zawodów. Opłata startowa uiszczona przelewem do 28 sierpnia lub po tym terminie opłacona gotówką w Biurze zawodów (wtedy brak gwarancji pełnego pakietu) wynosi 70 pln. W pakiecie startowym znajdują się m.in. napoje i posiłek regeneracyjny na mecie, okolicznościowa chusta wielofunkcyjna i pamiątkowy medal.

Więcej o zawodach w Regulaminie.

1 to “Bieg Pod Groniem o Puchar Wójta Gminy Stryszawa”

  1. ~pawel pisze:

    impreza super zorganizowana,miła atmosfera,szkoda ze nie było medali na mecie pomimo ze w regulaminie wyraznie jest to napisanePowiedz co myślisz...
↑ Top