zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Jurajska Jatka

Wrzesień 25, 2016, Ewa Inn

B3 Zbigniew Warakomski zaprasza do uczestnictwa w imprezie na orientację Jurajska Jatka, która odbędzie się w Olsztynie koło Częstochowy 8 października 2016 roku.

Baza rajdu znajdować się będzie w Hali Sportowej w Olsztynie przy ulicy Zielonej 66. Będzie ona otwarta dla zawodników od 7 października godz. 16:00, a jej zamknięcie nastąpi 9 października godz. 12:00.

Przewidziano trasy o dwóch dystansach: 25 kilometrów z limitem czasowym 8 godzin oraz 50 kilometrów z limitem 14 godzin. Wszystkie trasy są wyznaczone w postaci punktów kontrolnych oznaczonych lampionami. Droga pomiędzy punktami nie jest ustalona i zależy jedynie od woli zawodników. Charakter terenu: teren pagórkowaty, podłoże zróżnicowane, głównie lasy, łąki i pola. Na całym terenie gęsta sieć dróg, ścieżek leśnych i polnych oraz szlaków turystycznych. Podłoże miejscami piaszczyste, podmokłe lub kamieniste.

Dla trzech najlepszych mężczyzn oraz kobiet na każdej trasie przygotowano dyplomy i ewentualne nagrody rzeczowe, a każdy sklasyfikowany zawodnik otrzyma na mecie oryginalny medal potwierdzający uczestnictwo w zawodach.

Zapisy do startu przyjmowane są do 6 października za pomocą formularza internetowego lub w Biurze zawodów. Opłata startowa uiszczona do 6 października wynosi w zależności od dystansu 50 lub 60 złotych, a opłacona gotówką w Biurze zawodów 60 lub 80 złotych. Dla mieszkańców Gminy Olsztyn zniżka w wysokości 50%.

Szczegóły imprezy na stronie zawodów.

Trasa:

Powiedz co myślisz...
↑ Top