zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


X Wodzisławski Półmaraton

Październik 23, 2016, Ewa Inn

X Wodzisławski Półmaraton, organizowany przez MOSiR „CENTRUM” Wodzisław Śląski, wystartuje w niedzielę 6 listopada 2016 roku w Wodzisławiu Śląskim.

Zawodnicy wystartują na Stadionie Miejskim przy ulicy Bogumińskiej 8 o godzinie 11:00. Trasa będzie obejmować bieżnię stadionu oraz ulice miasta, tak więc nawierzchnia trasy to asfalt, kostka brukowa oraz bieżnia o nawierzchni naturalnej.

Do przebiegnięcia zawodnicy będą mieli siedem okrążeń o łącznej długości 21.097 km. Ustalono czasowy limit ukończenia biegu – 3 godziny.

Zapisy do biegu przyjmowane będą poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub w Biurze zawodów czynnym w dniu startu od godziny 8:00 do 10:15. Limit uczestników zawodów wynosi 600 osób. Opłata startowa uiszczona do 2 listopada wynosi 50 pln. Będzie można opłacić start również w dniu imprezy gotówką, wtedy opłata wynosić będzie 70 pln.

Na zwycięzców biegu czekają nagrody finansowe oraz trofea sportowe. Dekoracja zwycięzców oraz przeprowadzenie quizu z nagrodami nastąpi około godziny 14:00 na Rynku.

Szczegóły zawodów w Regulaminie.

1 to “X Wodzisławski Półmaraton”

  1. Marek pisze:

    Było ciężko ale dałam radę. Dzięki za super bieg i przygodę :) Oby więcej takich sportowych imprez.Powiedz co myślisz...
↑ Top