zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


II Bieg Rzemieślnika

Kwiecień 15, 2017, Ewa Inn

II Bieg Rzemieślnika organizowany przez Prezydenta Miasta Rybnik oraz Starostę Rybnicki, odbędzie się 14 maja 2017 roku w Rybniku.

Miejsce zawodów to „GZEL RYBACZÓWKA” Chwałęcice ul. Gzelska. Start biegaczy odbędzie się o godzinie 11:00. Na zawodników czeka trasa o dystansie 5 i 10 km oraz o nawierzchni leśnej, piaszczystej. Limit czasowy ukończenia biegu wynosi 2 godziny.

Każdy zawodnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal, a na zwycięzców czekają puchary.

Zapisy do biegu przyjmowane są drogą internetową do dnia 10 maja 2017 r. lub osobiście w dniu biegu w Biurze Zawodów czynnym w godzinach od 8:00 do 10:30. Wpisowe opłacone przelewem do 10 maja wynosi 25 pln, a opłacone w dniu startu 35 pln. Opłata startowa w wypadku młodzieży szkół zawodowych i średnich nie będzie pobierana.

Więcej o zawodach w Regulaminie.

Powiedz co myślisz...


 • Polecamy

  Wszyscy dobrze wiemy, żeby aby dobrze przygotować się do startów, nie wystarczy tylko i wyłącznie biegać. Osiąganie satysfakcjonujących wyników zależy także od dobrego prowadzenia się, prawidłowej diety oraz treningów siłowych. Do tych ostatnich najlepiej przygotować się na dobrze wyposażonej siłowni, a taką właśnie znajdziesz w nowym portalu GymRanking.com.
 • Najnowsze wpisy

 • Najnowsze komentarze

  1. stół sport 500 indoor

   To stół, którego pozazdrości ci każdy sąsiad zobacz ...

  2. cornilleau.com.pl


↑ Top