zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


VI Tarnogórski Bieg Przełajowy

Kwiecień 16, 2017, Ewa Inn

VI Tarnogórski Bieg Przełajowy organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół „Tarnogórskiej Jedynki” i Publiczne Gimnazjum nr 1 w Tarnowskich Górach wystartuje 20 maja 2017 roku w Tarnowskich Górach.

Bieg główny na dystansie 10 kilometrów rozpocznie się w parku miejskim przy ulicy Kard. Stefana Wyszyńskiego o godzinie 12:00. Trasa biegu jest trudna, crossowa, z naturalnymi przeszkodami, częściowo po asfalcie, częściowo ścieżkami i po pagórkach parku tarnogórskiego. Zawodników będzie obowiązywał limit czasu – 90 minut.

W trakcie zawodów będzie również przeprowadzony bieg Tarnogórska Mila na dystansie 1,6 km. Trasa tego biegu prowadzić będzie wokół parku miejskiego, drogą o asfaltowej nawierzchni.

Zapisy do biegu przyjmowane będą do 11 maja 2017 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego. Limit uczestników biegu głównego wynosi 350 osób. Jeśli nie zostanie przekroczony limit uczestników, będzie można zapisać się do biegu w dniu zawodów (bez możliwości otrzymania koszulki pamiątkowej).

Na zwycięzców zawodów czekają statuetki i puchary. Każdy zawodnik natomiast otrzyma na mecie medal pamiątkowy, posiłek, wodę oraz weźmie udział w losowaniu kilkudziesięciu bardzo atrakcyjnych nagród.

Szczegóły zawodów w Regulaminie.

Powiedz co myślisz...


  • Polecamy

    Wszyscy dobrze wiemy, żeby aby dobrze przygotować się do startów, nie wystarczy tylko i wyłącznie biegać. Osiąganie satysfakcjonujących wyników zależy także od dobrego prowadzenia się, prawidłowej diety oraz treningów siłowych. Do tych ostatnich najlepiej przygotować się na dobrze wyposażonej siłowni, a taką właśnie znajdziesz w nowym portalu GymRanking.com.
  • Najnowsze wpisy

  • Najnowsze komentarze

  • hosting plików darmowy
  • Twój dysk internetowy. Przechowuj filmy, muzykę, dokumenty oraz inne multimedia i zarządzaj nimi z poziomy wygodnego menedżera plików

  • xshare.eu


↑ Top