zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Leśna piątka – Leśny bieg Suszecki

Kwiecień 16, 2017, Ewa Inn

Leśna piątka – Leśny bieg Suszecki organizowany przez Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu odbędzie się w Suszcu koło Żor w dniu 20 maja 2017 roku.

Zawody odbędą się na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Gwaruś”. Bieg główny na dystansie 5 kilometrów rozpocznie się o godzinie 14:00. Ustala się dla zawodników limit czasu na 45 minut. Dodatkowo będą przeprowadzone biegu dla dzieci młodzieży na dystansach 50, 350, 800 i 1600 metrów.

Zapisy do biegu głównego przyjmowane są za pomocą internetu. Limit uczestników tego biegu wynosi 150 osób. Opłata startowa dla zawodników startujących w biegu na 5 km opłacona do 15 maja wynosi 20 pln. Opłacona gotówką do 20 maja – 30 pln.

Zapisy dzieci i młodzieży przyjmowane będą w dniu startu od godziny 13:00, zawodnicy ci są zwolnieni z opłaty startowej.

Zawodnicy po ukończeniu biegu otrzymają medale pamiątkowe, posiłek z grilla i wodę. O godzinie 16:30 nastąpi zamknięcie imprezy i dekoracja zwycięzców.

Więcej o zawodach w Regulaminie.

Powiedz co myślisz...


 • Polecamy

  Wszyscy dobrze wiemy, żeby aby dobrze przygotować się do startów, nie wystarczy tylko i wyłącznie biegać. Osiąganie satysfakcjonujących wyników zależy także od dobrego prowadzenia się, prawidłowej diety oraz treningów siłowych. Do tych ostatnich najlepiej przygotować się na dobrze wyposażonej siłowni, a taką właśnie znajdziesz w nowym portalu GymRanking.com.
 • Najnowsze wpisy

 • Najnowsze komentarze

  1. zbita szybka w iphone?

   wymiana zbitej szybki iphone nie jest prosta dlatego polecamy państwu zgłoszenie się do macworks czekają tu nasi specjaliści którzy służą wiedzą

  2. applemobile.pl


↑ Top