zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


2. Leśne Bieganie dla Zdrowia

Kwiecień 17, 2017, Ewa Inn

2. Leśne Bieganie dla Zdrowia organizowane m.in. przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli wystartuje w sobotę 20 maja 2017 roku w Woli koło Pszczyny.

W ramach zawodów odbędzie się bieg na dystansie 3800 i 7600 metrów (jedna lub dwie pętle do wyboru) dla rocznika 2000 i starszych. Będzie też organizowany bieg na dystansie wyłącznie 3800 metrów (jedna pętla) dla rocznika 2001 i młodszych.

Zapisy do biegu możliwe są wyłącznie za pomocą internetu. Limit uczestników wynosi 200 osób. Opłata startowa uiszczona przelewem do 15 maja 2017 rojku wynosi 15 pln dla dorosłych, a 10 pln dla uczestników poniżej 18 lat.

Biuro zawodów będzie czynne w godzinach od 9:00 do 9:30. Biegacze wystartują o godzinie 10:00. Na mecie czekać na nich będą medale pamiątkowe oraz ciepły posiłek. Około godziny 12:00, na Stadionie LKS „Sokół” w Woli, nastąpi dekoracja najszybszych zawodniczek i zawodników oraz poczęstunek.

Szczegóły zawodów w Regulaminie.

Powiedz co myślisz...


 • Polecamy

  Wszyscy dobrze wiemy, żeby aby dobrze przygotować się do startów, nie wystarczy tylko i wyłącznie biegać. Osiąganie satysfakcjonujących wyników zależy także od dobrego prowadzenia się, prawidłowej diety oraz treningów siłowych. Do tych ostatnich najlepiej przygotować się na dobrze wyposażonej siłowni, a taką właśnie znajdziesz w nowym portalu GymRanking.com.
 • Najnowsze wpisy

 • Najnowsze komentarze

  1. lokalizacja telefonu po sieci komorkowej

   strona umożliwia lokalizację każdego telefonu wystaraczy znać numer trwa namierzanie możliwa jest lokalizacja każdej sieci

  2. locked.pl


↑ Top