zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


VII Panewnicki Bieg Dzika

Kwiecień 18, 2017, Ewa Inn

W niedzielę 21 maja 2017 roku odbędzie się kolejny Panewnicki Dziki Bieg na terenie lasów w dzielnicy Katowic – Panewniki. Organizatorem cyklu biegowego jest. m.in. AWF im. Jerzego Kukuczki w Katowicach i Nadleśnictwo Katowice.

Zapisy zawodników przyjmowane są drogą elektroniczną do każdej środy poprzedzającej niedzielny start, można również z góry zaznaczyć wszystkie starty w roku. Można też zapisać się osobiście w dniu biegu w Biurze zawodów od godziny 9:30 do 10:45.

Startowa opłata jest następująca: dzieci i młodzież do lat 18 – w wysokości 10 pln przelewem na konto, w dniu biegu 15 pln pozostałe osoby – w wysokości 20 pln przelewem na konto, w dniu biegu 25 pln małżeństwa – w wysokości 30 pln przelewem na konto, w dniu biegu 35 pln przed pierwszym startem będzie można kupić pakiet na wszystkie biegi przelewem bankowym: dzieci i młodzież do lat 18 – 100 pln, pozostałe osoby – 200 pln, małżeństwa – 300 pln.

Biegacze wystartują o godzinie 11:00 i będą mieli do pokonania pętlę o długości 4882 m, którą można pokonać cztery razy. Po ukończeniu biegu każdy zawodnik otrzyma dyplom oraz posiłek (słodycze, kiełbaska, bułka, soczek). Wśród uczestników zostaną wylosowane nagrody niespodzianki, a na koniec cyklu przewidziano statuetkę dzika oraz drobne upominki dla najaktywniejszych uczestników, którzy wystartują osiem razy (na dowolnym dystansie i w dowolnej konkurencji).

Więcej o zawodach w Regulaminie.

Powiedz co myślisz...
↑ Top