zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


V Charytatywny Bieg na Rzecz Hospicjum

Kwiecień 20, 2017, Ewa Inn

V Charytatywny Bieg na Rzecz Hospicjum, którego celem jest m.in. pozyskanie środków na budowę stacjonarnego hospicjum w Sosnowcu, wystartuje 21 maja 2017 roku w Sosnowcu.

Start biegu odbędzie się o godz. 16:00 z parkingu przy Górce Środulskiej – ul. 3-go Maja. Trasa biegu przebiegać w 40 % pod górę, alejkami parku środulskiego o nawierzchni z kostki brukowej oraz terenami zielonymi o nawierzchni trawiastej. Limit czasu ukończenia biegu wynosi 60 minut. Meta biegu poprzedzona 200 m podbiegiem będzie mieścić się na szczycie górki parku środulskiego w Sosnowcu (górna stacja wyciągu).

Zapisy do biegu głównego przyjmowane są drogą internetową do 10 maja 2017 roku. W biegu obowiązuje limit do 800 uczestników. Zgłoszenia do biegów towarzyszących przyjmowane są w dniu zawodów. Biuro zawodów będzie czynne w godzinach od 10:00 do 13:30.

Każdy zawodnik, który ukończył bieg otrzyma pamiątkowy medal. Pierwsze trzy miejsca w kategorii ogólnej kobiet i mężczyzn zostaną uhonorowane pucharami oraz nagrodami pieniężnymi.

Więcej o zawodach w Regulaminie.

Powiedz co myślisz...
↑ Top