zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niepełnosprawnych – GONItwa

Kwiecień 25, 2017, Ewa Inn

Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niepełnosprawnych – GONItwa, który odbędzie się 27 maja 2017 roku w Bytomiu, to impreza mająca na celu pozyskanie środków na remont Ośrodka Rehabilitacyjno–Edukacyjno-Wychowawczego dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną.

Zawody odbędą się na terenie Parku im. Kachla w Bytomiu. Biuro zawodów czynne w godzinach od 7:30 do 9:30 usytuowane będzie w pomieszczeniach Boiska Torkat w Bytomiu przy ul. Tarnogórska 1.

Start biegu nastąpi o godzinie 10:00. W przypadku dużej ilości biegaczy start zostanie podzielone na grupy 100-osobowe. Obowiązuje limit czasowy – 1 godzina. Trasa biegu o dystansie 5 kilometrów (jedno okrążenie) przebiegać będzie alejami parkowymi.

Zapisy do biegu przyjmowane są do 23 maja 2017 roku przy pomocy formularza zgłoszeniowego lub w Biurze zawodów w dniu startu. Opłata startowa wynosi 50 pln, a opłacona w dniu startu – 60 pln. W ramach startowego zawodnik otrzyma koszulkę techniczną, pamiątkowy medal, wodę, a dla pierwszych 140 zapisanych osób przygotowano 3-dniowy freepass do siłowni „Fabryka Formy” w Bytomiu.

Więcej o zawodach w Regulaminie.

Powiedz co myślisz...
↑ Top