zawody i imprezy biegowe na Śląsku i blisko Śląska

Biegamy na Śląsku


15. Międzynarodowy Bieg Uliczny – Jaworzno 2010 – relacja

15km
Sierpień 07, 2010, dm

jaworzno 15 bieg uliczny 2010Tegoroczna, 15-sta edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego w Jaworznie, spotkała się z dużym zainteresowaniem biegaczy. Na starcie biegu głównego stanęło 670 zawodników (rekord frekwencji). Impreza była międzynarodowa nie tylko z nazwy, na podium stanęli zawodnicy z Węgier, Etiopii i Ukrainy oraz zawodniczki z Ukrainy, Białorusi i Polski.

Dla zawodników przygotowano pamiątkowe medale, koszulki i smaczny posiłek. Spora liczba dzieci wystartowała także w biegach przygotowanych specjalnie dla nich.

Wyniki z biegu w kategorii Open

Relacje w mediach:
15. Międzynarodowy Bieg Uliczny (www.jaw.pl)
15. Międzynarodowy Bieg Uliczny na 15 km już za nami (www.sokol.jaw.pl)
Jaworzno, Jaworzno i po Jaworznie (maratonypolskie.pl)

Galerie zdjęć:
– zdjęcia użytkownika 107446164139293029853 (Picasa)
– zdjęcia użytkownika 106195013682695932301 (Picasa)
– zdjęcia użytkownika norbert26 (Picasa)
– zdjęcia użytkownika Lila (Picasa)
– zdjęcia użytkownika Barbara Adamczak (Picasa)
– zdjęcia na oficjalnej stronie biegu
– zdjęcia użytkownika Monika (Picasa)

Film uźytkownika mrpiotrguzy

Film użytkownika mariola 2388

1 to “15. Międzynarodowy Bieg Uliczny – Jaworzno 2010 – relacja”

  1. Stanisław pisze:

    Bieg był trudny i wymagający.Wspaniale zorganizowany.Niezapomniana atmosfera .Na trasie porządek i ład dzięki bezbłędnie funkcjonującym służbom porządkowym i medycznym oraz licznym wolontariuszom .W biegu nie przeszkadzała nawet uciązliwa trasa i duszna pogoda z powodu czarnych chmur przed burzą.Atmosfera przed , w trakcie biegu i po biegu – niezapomniana dzięki między innymi doskonale prowadzonej konfesjonarce.W internecie, w przeciwieństwie do innych biegów szybko ukazały się wyniki i zdjęcia .Wśród zawodników panowała skromność i kulturalne zachowanie .Nikt się nie wywyższał ani poniżał innych z powodu osiągniętych czasów.Na trasie i mecie kulturalny doping mieszkańców .Tak trzymać Panowie i Panie Organizatorzy.Więcej takich biegów a może w przyszłym roku festiwal biegowy , w tym królewski maraton .Umiecie to robić a my możemy Wam pomóc , gdyż za sobą Wy i my mamy wieloletnie doświadczenie na niezliczonych imprezach biegowych w Polsce i poza jej granicami.Już czekamy na kolejny bieg w Jaworznie.
    DR.STANISŁAW WÓJCIK TKKF MARATHONY DĄBROWA GÓRNICZAPowiedz co myślisz...
↑ Top